TR EN
SUNPRİDE 7+7 FARK YARATIYOR
Frigo-Pak A.Ş. tarafından üretilen Sunpride 7+7 ürüneleri 10 aylık bir ARGE çalışması sonucu piyasaya sürüldü. %100 olan ürünlerin içerisinde tuz, şeker veya herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. 14 farklı meyve, sebze ve oranları sağlığa fayda sağlayacak miktarlarda bakanlıkça onaylanmış doğal formlarda eklenen vitaminlerden oluşan ürünler lezzetini ve doğallığını korumak için en son teknoloji üretim bantları kullanılarak 3 farklı çeşit olarak üretilmiştir.

Frigo-Pak A.Ş. tarafından üretilen Sunpride 7+7 ürüneleri 10 aylık bir ARGE çalışması sonucu piyasaya sürüldü. %100 olan ürünlerin içerisinde tuz, şeker veya herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. 14 farklı meyve, sebze ve  oranları sağlığa fayda sağlayacak miktarlarda bakanlıkça onaylanmış doğal formlarda eklenen vitaminlerden oluşan ürünler lezzetini ve doğallığını korumak için en son teknoloji üretim bantları kullanılarak 3 farklı çeşit olarak üretilmiştir.

“Yiyemiyorsanız, için” sloganıyla piyasaya sürülen ürünler her yaş grubu için meyve ve sebze ihtiyacının giderilmesi ve meyve sebze tüketiminde zorluk çekilmesi durumuna yardımcı olmayı hedeflemiştir.  Birbiriyle lezzet uyumu bulunan özenle seçilmiş sebze ve meyveler vücudun farklı ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olurken besinlerin yararlarını arttıran vitaminlerle zenginleştirilip kaliteli beslenmeyi sağlamaktadır.

SUNPRİDE 7 MEYVE 7 VİTAMİN

Meyveler: Elma, portakal, şeftali, mango, kayısı, ananas, limon
Vitaminler:  C, E, B3, B5, B6, B9, Provitamin A

SUNPRİDE 7 SEBZE 7 VİTAMİN
Sebzeler: Sarı havuç, domates, kabak, biber, siyah havuç, salatalık, marul
Vitaminler: B3, B5, B6, B1, B9, B7, B12

SUNPRİDE 7 MEYVE 7 SEBZE
Meyveler: Elma, portakal, muz, mango, passion meyvesi, ananas, kayısı
Sebzeler: Sarı havuç, domates, kabak, biber, siyah havuç, salatalık, marul


Fenerbahçe Mahallesi Hacı Mehmet Efendi Sok.No: 24 F Blok Daire: 21, 34726 Kadıköy – İstanbul
Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır, Firgo-Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş